Hliníková okna a dveře, okna Aluprof Hliníková okna a dveře, systémy Aluprof

Hliníková okna

OKNOSTYL group s.r.o.
Tišnovská 305
664 34 Kuřim
IČO: 276 89 719

Akce na okna

akce na okna

Okna Aluprof

Systémy MB pro hliníková okna a hliníkové dveře jsou nabízíme v různých variantách v závislosti na použití a na požadavcích týkajících se funkčnosti, estetiky a tepelné izolace

Aluprof MB-60

Tepelně izolované hliníkové okno: MB-60S Moderní systém hliníkových oken a dveří s tepelnou izolací MB-60 se používá ke konstrukci tepelně a zvukově izolovaných částí venkovní zástavby.

 • Okna Praha

  Okna Praha

  Plastová okna pro hlavní město. Praha je hlavním městem české republiky a hlavním dodavatelem plastových oken pro Prahu nyní může být třeba firma Oknostyl.

  Sháníte plastová okna a našli jste nás? Přemýšlíte o pořízení plastových oken? Plastová okna Oknostyl PREMIUM round line, to by mohla být ta pravá volba pro Váš byt v Praze. Nebo přestavujete v blízkosti Prahy? Co takhle zkusit Oknostyl ENERGY plus.

  Brno a Praha a plastová okna? Ano! Oknostyl.

  • Plastová okna mají moderní vzhled, Vaše obydlí v Praze bude modernější
  • Plastová okna zamezují tepelným únikům, v Praze, Brně, Hradci Králové, kdekoli
  • Plastová okna chrání před prachem, hlukem a nezvanými hosty, zvláště v Praze
  • Plastová okna jsou odolná proti povětrnostním vlivům
  • Plastová okna vyžadují minimální údržbu, a to v Praze oceníte

  Plastová okna – Oknostyl PREMIUM ENERGY plus

  Plastová okna Oknostyl PREMIUM round line jsou novinka na českém trhu. V České republice je dodává firma OKNOSTYL group s.r.o. Firma dodává služby a plastová okna do novostaveb, pro rekonstrukce domů a bytů, stavebním firmám, státním investorům, Plastová okna PREMIUM round line nám pomohou uspokojit veškeré požadavky zákazníka.

  Plastová okna Oknostyl PREMIUM round line

  plastová oknaPlastová okna Oknostyl PREMIUM ve verzi round line (s předsazeným zaobleným křídlem – okapnicí) s moderním designem a vynikajícím poměrem ceny a kvality. Díky vysoké optimalizaci výroby s nejmodernějšími výrobními linkami a přímé distrubici k zákazníkovi bez nadbytečných mezičlánků, Vám můžeme nabídnout okna vysoké kvality za zlomek ceny oproti podobným konkurenčním výrobkům. Technologicky tato okna vychází z oken PREMIUM klasik

  Oknostyl PREMIUM round line a Oknostyl PREMIUN ENERGY plus

  Víte, jak staré je plastové okno? První PVC materiál je znám od roku 1935. Jedno z prvních plastových oken bylo vyrobeno v Německu v roce 1969. U nás v České republice se plastová okna objevila začátkem 90. let. Průmysl i bytová výstavba objevily plastová okna a jejich výhody.

  Každý výrobce si své chemické složení plastového profilu, ze kterého se následně řežou rámy plastových oken, chrání. V plastovém profilu jsou různé výztužné kovové prvky, které mají za cíl okno udržet v požadovaném tvaru. Tím se také dosahuje dobré tuhosti okna.

  No Comments